Останні публікації в ЗМI про Миколу Удянського

Екс-власник Coinsbit Микола Удянський купує біржу LocalTrade

Колишній власник біржі Coinsbit Микола Удянський купує біржу LocalTrade. Про це він розповів LetKnow.News.

Торговий майданчик LocalTrade.cc зареєстрований у Лондоні в 2017 році. Він був створений з метою надання можливості користувачам обмінювати фіат на криптовалюту.
За словами Удянського, після закриття операції біржа трішки змінить пріоритети та робитиме акцент на ОТС-операції і ф’ючерси.
«Ми збираємося отримати ліцензію в Чорногорії і зараз знаходимося на фінальній стадії переговорів з місцевим регулятором. Очікується, що біржа вже з ліцензією почне роботу навесні 2021 року », − зазначив він.

Удянський зазначив, що штаб-квартира оновленого проекту перебуватиме в чорногорської столиці – Подгориці. Також в планах біржі проведення регульованих STO.
Це не перший криптовалютний проект бізнесмена. За його плечима успішний запуск біржі Coinsbit, що входить за версією CoinMarketCap і CoinGecko в Топ-10 найбільших бірж світу.

Після продажу своєї частки в Coinsbit Микола Удянський був зайнятий розвитком форку Bitcoin 2.0 (BTCU), а також створенням нової маркетингової компанії PRMR.com. Зараз бізнесмен вирішив купити біржу LocalTrade і зробити її повністю регульованою